فلاور باکس

فلاور باکس 2019-05-15T14:41:51+04:30

فلاور باکس ژئوبلوک ( چیدمان فلاور باکسی )

فلاور بکس

یکی از قابلیت های ژئوبلوک استفاده از آن به صورت گلدان های بتنی یا همان فلاور باکس است با توجه به اینکه ژئوبلوک ها فضای نسبتا خوبی برای کاشت گیاهان سبز دارند و نمای زیبای بادبر ژئوبلوک در کنار فضای سبز ایجاد شده در داخل آن , جذابیت فوق العاده ای به دیوار می دهد و تنوع رنگ بندی آنها این قطعات و استحکام بالای ژئوبلوک گزینه مناسبی برای فضاسازی شهری است.

فلاورباکس جدید

فلاور باکس های تیپ 1 و 2 و 3 (تک رنگ طوسی )

فلاور باکس حرفه ای

تيپ يک به شما اجازه میدهد که به راحتي زاويه ي دلخواهي که نياز داريد را ايجاد کنيد
اما بهترین پیشنهاد برای داشتن ديوار حائلي مناسب ,  زاويه هاي تا 45 درجه را می توان از مصالح نرم مانند درخنان و درختچه ها –فضای سبز- پایدار کرد لذا از مصالح بتني براي تثبيت استفاده نکنيد . مگر آن که الزامات خاص شما را مجبور به اين کار کرده باشد زيرا خاک در شرايط معمولي تا زاويه 33 درجه به پايداري مي رسد و نيازي به ايجاد تحکيم ندارد مگر آن که از بالا يا پشت نيروي سربار به آن فشار وارد کند .تا زاويه ي 45 درجه نيز مي توان به وسيله ي پوشش هاي گياهي اقدام به تثبيت و تحکيم خاک نمود.
فلاور باکس جدید
بنا بر اين در صورتي که ديواره ي سايت شما از زاويه بالاتر از 45 درجه برخوردار بود آنگاه به فکر ايجاد ديوار حائل باشيد و بررسي بستر، کيفيت خاک و الزامات امنيتي ، به سایر تثیبیت کننده ها ( فلاور باکس ) را به عنوان ارزشمند ترين ديوار حائل بينديشيد زيرامزاياي زير را دارا مي باشد:
1- هزينه ي شما را کاهش مي دهد
2- ارزش بصري و زيبائي شناسانه سايت را بالا مي برد
3- به سرعت اجرا مي شود
4 – ارزش محيط زيستي دارد