سیستم دیوارهای نمادار

سیستم دیوارهای نمادار 2019-03-26T13:46:41+04:30

قطعات بتنی نمادار گیوتینی (دیوار حصار)

ساخت دیوار محوطه و بخصوص دیوار های نمادار همیشه یکی از مواردی بوده که در ساخت و ساز مورد توجه بوده است. دیوار های نمادار باید از یک سو دارای مقاومت کافی باشند و از سوی دیگر باید دارای زیبایی ظاهری قابل قبول و مناسبی باشند. دیوار هایی که تا کنون و در روش سنتی ساخته می شدند طاهر مناسبی نداشته اند و همیشه باید بر روی آن ها عملیات زیباسازی صورت بگیرد ولی با استفاده از روش جدید ساخت دیوار یعنی استفاده از قطعات بتنی نمادار گیوتینی هم کیفیت بهترین در اختیار ما قرار داده شده و هم زیبایی بیشتری را تجربه می کنیم. در واقع با استفاده از تکنولوژی جدید و قطعات بتنی، ساهت دیوار حائل و دیوار محوطه به کلی شامل تغییر پیدا کرده است.

ساخت دیوار به روش سنتی

روش سنتی ساخت دیوار شامل استفاده سنگ و خاک و … می شود که ایرادات زیادی دارد. این روش علاوه بر اینکه هزینه ی بسیار بالایی دارد زمان زیادی هم برای انجام کامل پروژه نیاز دارد. ساخت دیوار های نمادار به روش سنتی مشکلات زیادی دارد و یکی از مهم ترین این مشکلات ظاهر آن است به شکل که این دیوار ها دارای نمای زیبایی نیستند و به همین خاطر باید بعد از انجام عملیات ساخت و ساز، عملیات زیباسازی آن آغاز شود که این خود هزینه ی زیادی دارد.

نصب نرده بلوک نمادار شرکت راه گسترش نامدار حصارکشی

قطعات بتنی نمادار گیوتینی

قطعات بتنی نسل جدید دیوار های محوطه و نمادار است که با استفاده از آن ها مشکلات دیوار های سنگی حل می شود. با استفاده از این قطعات هزینه ی ساخت دیوار به مقدار زیادی کاهش می یابد و این در حالی است که مدت زمان صرف شده برای آخت دیوار نیز بسیار کمتر می شود. از سوی دیگر اما کیفیت و استحکام این دیوار ها نسبت به روش های سنتی بیشتر شده که استفاده از این روش را بسیار به صرفه تر از روش سنتی می کند. از طرف دیگر نیز مسئله ی ظاهر و زیبایی دیوار مطرح می شود که باز هم قطعات بتنی در این زمینه پیشرفت داشته اند و ظاهر بسیار زیبایی دارند، کاملا بر خلاف دیوار های سنگی که باید بر روی آن ها عملیات زیباسازی انجام می شد.

ما در شرکت راه گسترش نامدار طراح و مجری بسیاری از پروژه های موفق با استفاده از قطعات بتنی بوده ایم و حالا با بیش از 18 سال تجربه بهترین قیمت و کیفیت را برای شما به ارمغان آورده ایم. برای استفاده رایگان از تجربیات و مشاوره کارشناسان ما می توانید از طریق اطلاعات تماس با شرکت که در صفحه ی تماس با ما و پایین سایت قرار دارند استفاده کنید.

سیستم دیوارهای نمادار و درپوش های بتنی دیوار و ستون ها

بلوک های نمادار شامل ۷ قطعه
بلوک دیواری یک رو نما
بلوک دیواری یک رونما-نیمه
بلوک دیواری دو رو نما
بلوک دیواری نمادار ، کرنر چپ
بلوک دیواری نمادار، کرنر راست
درپوش بتنی دیوار نمادار
۵۰۰ x ۵۰۰ درپوش بتنی ستون
۷۰۰ x ۷۰۰ درپوش بتنی ستون